Narodowe Święto Niepodległości w Koczale – zaproszenie

Nie tylko mieszkańcy, ale też goście przebywający w Koczale, są zapraszani na gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości. Uroczystości odbędą się we wtorek – 11 listopada.

Świętowanie zainauguruje msza święta, która zostanie odprawiona o godzinie 12.00 w kościele parafialnym w Koczale. Po mszy kolorowy korowód przejdzie przed obelisk u zbiegu ulic: Człuchowskiej, Miasteckiej i Szkolnej. Tam złożone zostaną kwiaty oraz odczytany będzie okolicznościowy referat. – Zapraszamy do udziału w uroczystościach wszystkich mieszkańców naszej gminy oraz gości, którzy w tym czasie przebywają w naszym regionie. Święto Niepodległości to jedno z najważniejszych świąt w roku. Spędźmy je wspólnie – zachęca Grzegorz Pietrzak, Wójt Gminy Koczała. O godzinie 13.30 na plaży nad jeziorem Dymno rozpocznie się morsowanie. Na to wydarzenie zapraszają koczalskie morsy. O 15.00 w Gminnym Ośrodku Kultury rozpocznie się koncert zespołu Wiarusy. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.koczala.pl

Nota prawna:

Gmina Koczała jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.