Tekst: ile osób mieszka w Polsce? Odpowiedzmy na to pytanie wspólnie. Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 już od 1 kwietnia! Sprawdź na spis.gov.pl, liczymy się dla Polski! Grafika w tle: cztery osoby, wszystkie uśmiechnięte. Po lewej młoda kobieta, w środku mężczyzna w średnim wieku z dziewczynką na plecach, po prawej starszy mężczyzna. W dole logotyp Narodowego Spisu Powszechnego.

Badanie kontrolne w Narodowym Spisie Ludności i Mieszkań 2021

Na prośbę Urzędu Statystycznego w Gdańsku informujemy, że od 12 do 24 listopada 2021 roku przeprowadzone zostanie badanie kontrolne w ramach Narodowego Spisu Ludności i Mieszkań 2021.

Ankietowani będą wyłącznie pełnoletni respondenci, którzy jako pierwsi z danego mieszkania udzielili wywiadu w spisie zasadniczym. Badanie będzie realizowane wyłącznie za pomocą wywiadów telefonicznych na losowo wybranej próbie 100000 mieszkań, które zostały spisane w Narodowym Spisie Ludności i Mieszkań. Ankieterzy statystyczni kontaktować się będą z wylosowanymi respondentami wyłącznie z numeru telefonu: 228288888.

Tożsamość ankietera można zweryfikować na stronie internetowej lub na infolinii pod numerem: 222799999.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej spisu pod linkiem.

Treść grafiki: Badanie kontrolne w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021/ Od 12 do 24 listopada 2021 roku. Logotyp: liczymy się dla Polski. Poniżej fotografia uśmiechniętych ludzi w różnym wieku.