
I Otwarte Mistrzostwa Gminy Koczała w Chińczyka – ruszyły zapisy
Kolejna nowość w kalendarzu koczalskich imprez – Otwarte Mistrzostwa Gry w Chińczyka. Na to wydarzenie zaprasza Gminny Ośrodek Kultury w Koczale. Turniej odbędzie się 15 lutego o godzinie 11.00. Zapisy chętnych już są przyjmowane.
– Chińczyk to gra towarzyska, w którą grają wszyscy. Grają dorośli, grają dzieci, babcia z wnuczkiem, tata z synem. Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek i płeć – zachęca Artur Radecki, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Koczale. W zabawie może wziąć udział każdy. Warto, tym bardziej, że nagrody są przewidziane nie tylko dla zwycięzców oraz zdobywców drugiego i trzecie miejsca. Otrzymają je także najmłodszy i najstarszy uczestnik turnieju.
Zapisy już są przyjmowane w Gminnym Ośrodku Kultury w Koczale. Ilość uczestników turnieju, ze względów organizacyjnych jest ograniczona, dlatego o przyjęciu na listę startową decydować będzie kolejność zgłoszeń. Jeżeli do dnia turnieju nie będzie kompletu zawodników, zapisy będą przyjmowane również tuż przed startem imprezy.
Fotografie: Pixabay.com
Dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.koczala.pl
Nota prawna:
Gmina Koczała jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.