Tekst: ile osób mieszka w Polsce? Odpowiedzmy na to pytanie wspólnie. Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 już od 1 kwietnia! Sprawdź na spis.gov.pl, liczymy się dla Polski! Grafika w tle: cztery osoby, wszystkie uśmiechnięte. Po lewej młoda kobieta, w środku mężczyzna w średnim wieku z dziewczynką na plecach, po prawej starszy mężczyzna. W dole logotyp Narodowego Spisu Powszechnego.

Już jutro pierwsze losowanie w loterii spisowej

Osoby, które zgłoszą kod do loterii najpóźniej do 5 maja 2021 roku wezmą udział we wszystkich szcześciu losowaniach nagród pierwszego stopnia – kart przedpłaconych o wartości 500 i 1000 złotych oraz w losowaniu finałowym o nagrodę główną –w dniu 14 lipca 2021 roku.

Pierwsze losowanie nagród pierwszego stopnia już 7 maja 2021 roku. Jak wziąć udział w loterii?

• Po wypełnieniu formularza spisowego należy pobrać unikatowy kod, uprawniający do wzięcia udziału w loterii.
• Następnie należy zarejestrować otrzymany kod do 7 lipca 2021 roku na stronie internetowej.
• Podczas transmisji z losowań na YouTube i Facebook na profilach GUS można sprawdzić kto wygrał.

Każdy zarejestrowany kod ma szansę na wygraną. Osoby, które zarejestrują kod do 5 maja i wezmą udział we wszystkich 7 losowaniach.

Terminy kolejnych losowań i pozostałe szczegóły dostępne są w regulaminie na stronie internetowej loterii spisowej.

W sprawie pytań dotyczących loterii prosimy o kontakt, numer 22 871 99 21 (infolinia czynna w dni robocze w godz. 9.00–17.00, koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora). Organizatorem loterii jest Unique One sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Tekst: Loteria Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Sprawdź co możesz zyskać spisując się przez Internet! Regulamin i szczegóły loteria.spis.gov.pl Logotypy: Liczymy się DLA POLSKI! GUS NSP 2021. Fotografia samochodu, który jest nagrodą główną w losowaniu.