Tekst: ile osób mieszka w Polsce? Odpowiedzmy na to pytanie wspólnie. Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 już od 1 kwietnia! Sprawdź na spis.gov.pl, liczymy się dla Polski! Grafika w tle: cztery osoby, wszystkie uśmiechnięte. Po lewej młoda kobieta, w środku mężczyzna w średnim wieku z dziewczynką na plecach, po prawej starszy mężczyzna. W dole logotyp Narodowego Spisu Powszechnego.

Konkurs dla przedszkoli

Zachęcamy do udziału w konkursie dla dzieci z placówek wychowania przedszkolnego zlokalizowanych na terenie województwa pomorskiego o nazwie: Liczy się każdy. Przedszkolak w Spisie jest ważny. Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać nagranie lub zdjęcie pracy dzieci w wieku przedszkolnym, zachęcające odbiorców do udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Sposób realizacji jest dowolny. Konkurs trwa do 6 czerwca.

Szczegóły konkursu oraz regulamin znajdują się na stronie internetowej spisu.

Treść grafiki: Konkurs dla przedszkoli. Liczy się każdy. Przedszkolak w spisie jest ważny. Konkurs trwa do szóstego czerwca. Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Pierwszy kwietnia do trzydziestego września 2021 roku. Logotypy: Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 i Liczymy się dla Polski. Na zdjęciu roześmiane dzieci na tle kolorowej ściany.