Tekst: ile osób mieszka w Polsce? Odpowiedzmy na to pytanie wspólnie. Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 już od 1 kwietnia! Sprawdź na spis.gov.pl, liczymy się dla Polski! Grafika w tle: cztery osoby, wszystkie uśmiechnięte. Po lewej młoda kobieta, w środku mężczyzna w średnim wieku z dziewczynką na plecach, po prawej starszy mężczyzna. W dole logotyp Narodowego Spisu Powszechnego.

Noc spisowa

Tylko do końca września 2021 roku trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Dla wszystkich tych, którzy jeszcze się nie spisali została zorganizowana Noc spisowa. W najbliższą sobotę 25 września 2021 roku infolinia spisowa, podobnie jak wybrane punkty spisowe, będzie czynna aż do północy. Zachęcamy do udziału!

Treść grafiki: Późno chodzisz spać? Jeszcze się nie spisałeś? Mamy coś dla Ciebie! Noc spisowa. W sobotę 25 września punkty spisowe w wybranych miejscach oraz infolinia będą działać aż do godziny 24:00. Czekamy na ciebie! Szczególy na stronie spis.gov.pl. Logotypy: liczymy się dla Polski, Główny Urząd Statystyczny. Fotografia młodego mężczyzny w piżamie z otwartym laptopem w dłoniach.