Tekst: ile osób mieszka w Polsce? Odpowiedzmy na to pytanie wspólnie. Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 już od 1 kwietnia! Sprawdź na spis.gov.pl, liczymy się dla Polski! Grafika w tle: cztery osoby, wszystkie uśmiechnięte. Po lewej młoda kobieta, w środku mężczyzna w średnim wieku z dziewczynką na plecach, po prawej starszy mężczyzna. W dole logotyp Narodowego Spisu Powszechnego.

Rachmistrzowie rozpoczynają wywiady bezpośrednie

Od 23 czerwca 2021 roku w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 rachmistrzowie spisowi rozpoczynają przeprowadzanie wywiadów bezpośrednich. Rachmistrzowie skontaktują się z osobami, które nie spisały się samodzielnie przez internet, nie spisały się na infolinii ani nie uczestniczyły w wywiadzie telefonicznym.

Przypominamy, że nie można odmówić przekazania danych rachmistrzowi kontaktującemu się z osobami fizycznymi objętymi spisem. Udział w wywiadzie prowadzonym przez rachmistrza jest obowiązkowy.

Treść grafiki: Od 23 czerwca rachmistrzowie rozpoczynają wywiady bezpośrednie. Jeśli nie spisałeś się dotychczas przez internet lub telefonicznie, do Twoich drzwi może zapukać rachmistrz spisowy. Nie możesz odmówić mu udziału w spisie. Grafika otwartych drzwi, wewnątrz tekst: Otwórz się na spis z rachmistrzami. Liczymy się dla Polski. więcej informacji na spis.gov.pl. Na dole logotyp Głównego Urzędu statystycznego.