Konkursy i kampanie KRUS

Poniżej znajdują się plakaty aktualnych konkursów i kampanii, prowadzonych przez KRUS dla rolników i ich rodzin w ramach działań prewencyjnych:

Plakat ogólnopolskiego konkursu testowego. Bezpieczna Obsługa Zwierząt gospodarskich. Sto osób, które rozwiąże test online i zdobędzie najwięcej punktów w najkrótszym czasie otrzyma nagrody rzeczowe o wartości 500 zł brutto. Zakończenie konkursu 15 września 2020 r. Powodzenia! Zarejestruj się na stronie www.bezpieczenstwo.krus.gov.pl i rozwiąż test. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.krus.gov.pl.
Plakat Ogólnopolskiego Konkursu Testowego – Bezpieczna Obsługa Zwierząt Gospodarskich.
Plakat o treści: Zapraszamy na polski ebazarek www.polskiebazarek.pl. Świeże, smaczne, z wiarygodnego źródła. Rolniku, chcesz sprzedać swoje produkty? Wejdź na stronę polskiebazarek.pl, bezpłatnie zarejestruj swoje ogłoszenie, zyskaj darmową promocję, sprzedawaj swój towar bez udziału pośredników i zarabiaj. Konsumencie, chcesz kupić polskie produkty najwyższej jakości? Wejdź na stronę polskiebazarek.pl, poznaj ofertę lokalnych producentów rolnych, kupuj produkty rolne bez marży pośredników. Cudze chwalicie, swoje poznajcie! Na polski e-bazarek zaprasza Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z jednostkami doradztwa rolniczego.
Plakat reklamujący polski e-bazarek.
Konkurs dla dzieci rolników na rymowankę o bezpieczeństwie w gospodarstwie rolnym dedykowany dzieciom w wieku od 11 do 14 lat. Dwudziestu autorów najlepszych rymowanek zostanie uhonorowanych nagrodami rzeczowymi o wartości około 300 zł. Termin nadsyłania zgłoszeń 31 sierpnia 2020 r. Pracę konkursową należy przesłać na adres e-mail: rymowanka@krus.gov.pl. Regulamin konkursu dostępny na www.krus.gov.pl
Plakat konkursu dla dzieci rolników na rymowankę o bezpieczeństwie w gospodarstwie rolnym.
Plakat kursu e-learningowego dla dzieci: bezpiecznie na wsi mamy, upadkom zapobiegamy. Ukończ kurs e-learningowy i zdobądź hulajnogę. Termin nadsyłania zgłoszeń do 30 września 2020 r. Sto hulajnóg zostanie rozlosowanych wśród dzieci rolników, które nadeślą zgłoszenia w wymaganym terminie. Zasady przyznawania nagród dostępne są na stronie www.krus.gov.pl.
Plakat kursu e-learningowego dla dzieci – Bezpiecznie na wsi mamy, upadkom zapobiegamy.