Szkolenia dla właścicieli gospodarstw rolnych

Ostatnie miejsca na szkolenia dla właścicieli gospodarstw rolnych w województwie pomorskim. Rusza druga edycja internetowych spotkań pod nazwą: e-sieciowanie, po tym jak pierwsza zakończyła się absolutnym sukcesem. Posiadasz gospodarstwo rolne lub spożywcze i szukasz możliwości rozwoju? Chcesz wykorzystać ogromny potencjał Polskiego Rolnictwa? Innowacyjność jest kluczem. Zyskaj nawet do 5 500 000 złotych dofinansowania!

Zapisz się na bezpłatny cykl szkoleń online organizowanych przez Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, które rozpoczynają się już 15 grudnia 2020 roku o godzinie 10:00.

Uczestnicz w cyklu spotkań, a poznasz wielu specjalistów z różnych branż, którzy doradzą Ci w zakresie inwestycji, kierunku rozwoju, zwiększenia dochodów oraz opowiedzą o potrzebach współczesnego Konsumenta na rynku spożywczym.

Nie zatrzymuj się w miejscu! Po spotkaniu wprowadzającym dołączysz do grupy, wraz z którą będziesz tworzył potencjalne innowacje w rejonie Twojego agrobiznesu. Odkryjesz swoją kreatywną duszę, nauczysz się pracować w grupie online. Wielu specjalistów z różnych dziedzin nie tylko Cię ukierunkuje, ale również pomoże spełnić cele związane z rozwojem Twojego gospodarstwa rolnego.

Zapisy na szkolenia dostępne są pod linkiem.

Wszystko, czego potrzebujesz do uczestnictwa w spotkaniach, to komputer lub laptop z dostępem do Internetu oraz godzina czasu na spotkanie.

Postaw na rozwój oraz innowacyjność i zyskaj nawet 5 500 000 złotych na realizację planu Twojej grupy.
Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.